Vše pro Vaše auto
CZ / EN / DE

Bosch Car Service  |   Produkty & Aktuální nabídka  |   Náhradní díly

Bosch Car Service  |  Produkty & Aktuální nabídka  |   Náhradní díly

Kvalitní produkty u Bosch Car Service:

Kvalitní produkty u Bosch Car Service: Akumulátory

Akumulátory Bosch jsou hnací silou

Moderní vozidla jsou vybavena řadou nových technologií jako jsou bezpečnostní systémy řízení, a tudíž vyžadují mnohem více energie než v minulosti. Konvenční zdroje brzy dosáhnou své meze. Věděli jste to? Jedna ze tří poruch je následkem vadného akumulátoru. Odborníci v autoservisech sítě Bosch Car Service jsou si vědomi faktu, že nejlevnější alternativa není vždy nejlepší volbou. Některá vozidla dokonce potřebují speciální akumulátor, jako jsou modely S5 EFB a S6 AGM pro systémy Start/Stop od společnosti Bosch, které poskytují mnohem vyšší výkon – i při vysokém počtu nabíjecích cyklů a za jakéhokoli počasí.


Technologie akumulátorů Bosch – optimální výkon pro splnění všech požadavků

AkumulátoryV našich autoservisech investujeme spoustu energie do každodenní práce, aby bylo vaše auto na silnici co nejdříve. V Bosch Car Service proto spoléháme na inovativní technologie a nejvyšší standardy kvality nabízené akumulátory Bosch. Všechny byly vyvinuty speciálně tak, aby splňovaly požadavky různých typů vozidel, a tak byl vždy zajištěn dostatek energie pro váš vůz - nemluvě o nejvyšší možné úrovni kvality, bezpečnosti a spolehlivosti.


S6 s technologií AGM - pro automobily se systémem Start/Stop a technologie rekuperace brzdné energie

AGM (Absorbent Glass Mat) od společnosti Bosch je nejlepším dostupným řešením na trhu, které plní i ty nejnáročnější požadavky. Neustále se zvyšující počet elektrických zařízení v moderních vozidlech znamená daleko větší spotřebu energie a také vysokokapacitní uložení energie. V obzvláště náročných situacích mohou akumulátory Bosch S6 zajistit mnohem vyšší úroveň výkonu, než mají běžné akumulátory. Jsou také schopny ukládat přebytečnou brzdnou energii jejím převodem na elektrickou energii, a zajistit tak přísun energie do elektronických zařízení v automobilu.

Akumulátor S6 Výhody jedním pohledem:

 • Delší životnost a až 4krát větší odolnost proti hlubokému vybití oproti konvenčním startovacím akumulátorům
 • Konstantní výkon i na krátké vzdálenosti, v provozu stop-and-go nebo s velkým výkonem u stacionárních aplikací
 • Vynikající příkon a startovací výkon i u rozsáhlých elektrických zařízení
 • Montáž v jakékoliv pozici, žádný únik a absolutně bezúdržbový

S5 s technologií EFB - pro vozidla se systémem Start/Stop

S5 s technologií EFB vyplňuje mezeru mezi standardními startovacími akumulátory a S6 s technologií AGM. Jsou ideálně vhodné pro požadavky vozidel se systémem Start/Stop a poskytují spolehlivý zdroj energie i při použití řady elektrických zařízení. Díky odolnosti proti hlubokému vybití mohou dodávat dostatek energie i ve velmi nepříznivých povětrnostních podmínkách – při každém startu vozidla.

Akumulátor S5 Výhody jedním pohledem:

 • Delší životnost a dvakrát vyšší odolnost proti hlubokému vybití oproti konvenčním startovacím akumulátorům
 • Spolehlivé startování i za extrémních teplot a s rozsáhlým elektrickým vybavením
 • Mimořádně dobrý příjem náboje a dobré vlastnosti při krátkých jízdách
 • Absolutně bezúdržbové, uzavřené a neunikající až do úhlu 55°

S5 / S4 / S3 s technologií PowerFrame® - optimální startovací síla pro všechny automobily

Standardní zdroj síly se dokonale hodí pro starší vozidla s manuálním stahováním oken. Ale zde je opět nejlepší jít za nejvyšší kvalitou Bosch. Modelové řady S5, S4 a S3 nabízí spolehlivé akumulátory, které splňují všechny požadavky a jsou vhodné pro všechny modely vozidel. Jejich technologie PowerFrame® umožňuje nejen rychlé nízkoodporové dobíjení a vybíjení, ale také umožňuje dosažení mnohem delší životnosti, větší kapacity a vynikajícího výkonu při startování za studena.

Akumulátory S5, S4, S3 Výhody jedním pohledem:

 • Maximální bezpečnost v jakékoliv pozici díky dvojité jemné síti
 • Konstrukce utěsněného krytu akumulátoru zabraňuje úniku elektrolytu
 • Snadná instalace a ergonomický design držadel pro snadnou přepravu
 • Na 100% bez údržby

Nabíječky akumulátorů C3 a C7 - plný výkon po stisknutí tlačítka i za nízké teploty

Automobily vyžadují v zimě mnohem více energie, než když nemrzne. V této době studené starty velmi akumulátory zatěžují. Je-li vozidlo vybaveno také širokou škálou komfortních funkcí a akumulátor je vybíjen na mnoha krátkých cestách, je důležité přemýšlet o dobíjení v dostatečném předstihu. To se nejlépe provádí pouhým připojením nabíječky C3 nebo C7 od firmy Bosch k akumulátoru a spuštěním procesu nabíjení. Oba modely umožňují bezpečné a jednoduché nabíjení po stisknutí tlačítka.

Model C3 se používá k automatickému, rychlému a bezpečnému dobíjení akumulátorů menších automobilů, skútrů či mopedů, zatímco model C7 lze využít pro startovací zátěžové akumulátory transportérů, mobilních domů nebo silných motocyklů. Ideální řešení pro velké akumulátory o napětí 12 a 24 V díky jmenovitému proudu 7 A.

Nabíječky akumulátorů Výhody jedním pohledem:

 • Jednoduché nabíjení a údržba úrovně napětí pro všechny typy olověných akumulátorů
 • Vlastní sledování díky inovativnímu konceptu bezpečnosti
 • Funkce paměti pro uložení posledního nastavení
 • Robustní a spolehlivé s ochranou proti prachu a stříkající vodě (krytí IP 65)

Příslušenství Bosch – vše, co potřebujete pro kontrolu a výměnu akumulátorů

Bosch Car Service mají komplexní řadu vysoce kvalitního příslušenství, které jim pomůže připojit, vyměnit či zkontrolovat váš akumulátor profesionálním způsobem. Naši odborníci pro vás rádi tuto práci udělají.


Adaptér spodní lišty

Doporučujeme: Kontrola akumulátoru v Bosch Car Service

Akumulátor si můžete nechat v našich autoservisech pravidelně kontrolovat a v případě potřeby ho nechat vyměnit našimi odborníky. Výhody jsou jasně vidět: Je mnohem lepší strávit několik minut s námi, než čekat u silnice, než dorazí odtahová služba.

Vítejte ve svém Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17 000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Sklenář Auto - Bosch Car Service - K Pile 924, 339 01 Klatovy, tel.: +420 603 848 985. © 2019, všechna práva vyhrazena.