Vše pro Vaše auto
CZ / EN / DE

Bosch Car Service  |   Produkty & Aktuální nabídka  |   Náhradní díly

Bosch Car Service  |  Produkty & Aktuální nabídka  |   Náhradní díly

Kvalitní produkty u Bosch Car Service:

Kvalitní produkty u Bosch Car Service: Zapalovací svíčky

Zapalovací svíčky Bosch - kvalita, která udává nový standard

Všichni výrobci a řidiči automobilů, výrobci a řidiči motocyklů souhlasí: Všichni dávají přednost zapalovacím svíčkám od firmy Bosch. To se dále posiluje úzkými pracovními vztahy mezi společností Bosch a předními výrobci vozidel. Špičková výkonnost a vynikající spolehlivost – to jsou důvody oblíbenosti těchto zapalovacích svíček. Kromě toho jsou ideálně přizpůsobeny požadavkům konkrétních motorů a modelů vozidel. V autoservisech sítě Bosch Car Service vždy naleznete vhodnou zapalovací svíčku pro vaše vozidlo.


Zapalovací svíčky Bosch - zaručeně nastartují váš motor

Motor s vnitřním spalováním

Zapalovací svíčky patří mezi nejdůležitější komponenty ve vozech se zážehovým motorem, přičemž jejich úkolem je zajistit zážeh palivové směsi. Kromě toho mají také zásadní význam pro dosažení optimálního výkonu motoru a spolehlivý provoz, neboť zajišťují spalování s nízkými emisemi a poskytují účinnou ochranu katalyzátoru. To platí zejména v případě moderních systémů řízení motoru, kde neustále nabývají na významu zapalovací svíčky a jejich konkrétní provedení.

Uznávaný princip dovedený k dokonalosti

Princip zapalovací svíčky je úžasně jednoduchý a jednoduše úžasný. Vysokonapěťový pulz je veden vodičem izolovaným od motoru na elektrodu, kde jiskra poté přeskočí na zemnicí elektrodu. Tepelná energie této jiskry zapálí směs paliva/vzduchu.


Správné zapalovací svíčky pro všechny aplikace

Řady zapalovací svíček BoschŘada zapalovacích svíček Bosch je stejně rozsáhlá jako jejich možnost využití. Technicky vzato jsou zapalovací svíčky dokonale navrženy, aby byly splněny požadavky všech motorů. Ale zapalovací svíčky Bosch vynikají nejen na silnici. Jejich vynikající kvalita umožňuje jejich námořní a průmyslové využití, stejně dobře se však uplatní i v zahradnickém nářadí. Všude tam, kde se používají zapalovací svíčky Bosch, se vždy vyplatí jejich špičková kvalita a spolehlivost a určitě jsou klíčem k zajištění optimálního výkonu a chodu motoru. Mezi další důležité úkoly patří spalování směsi paliva/vzduchu s nízkými emisemi, efektivní ochrana proti korozi nebo utěsnění závitu a dobrá elektrická vodivost. Cenné výhody pro vás, váš automobil a životní prostředí: Snížená spotřeba paliva, vyšší výkon a nižší úroveň emisí.

Vítejte ve svém Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17 000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Sklenář Auto - Bosch Car Service - K Pile 924, 339 01 Klatovy, tel.: +420 603 848 985. © 2019, všechna práva vyhrazena.