Vše pro Vaše auto
CZ / EN / DE

Bosch Car Service  |   O nás

Bosch Car Service  |  O nás

Bosch Car Service: Management kvality

Management kvality: Tradice špičkového výkonu

Bosch Car Service je symbolem vynikající kvality. Náš systém sledování kvality zaručuje vynikající úroveň prací ve všech autoservisech sítě Bosch Car Service. Od úplného začátku usiloval zakladatel společnosti Robert Bosch o zlepšení. Jeho motto o kvalitě je i nadále naší hnací silou: "Kvalitu zaručuje jen neustálé zlepšování nejvyšší kvality."

Vždy nejvyšší kvalita

Naši výjimečnou kvalitu lze definovat jako souhrn prvotřídních produktů, profesionálních služeb a naplnění očekávání zákazníků. Naše autoservisy sítě Bosch Car Service se snaží, aby se zákazník cítil vítán. Odvádějí profesionální práci a mají práci na vozidle hotovou včas.

Definované standardy a zavedené procesy pomáhají zajistit, že vždy můžeme nabídnout nejlepší řešení. Pravidelným sledováním kvality se zajišťuje zachování našich standardů. Tato forma je základem našeho úsilí v oblasti neustálého zlepšování - se zvláštním důrazem na vzdělávání a kvalifikaci.


Inovativní testovací systémy pro profesionální diagnostiku vozidel

Všechny autoservisy sítě Bosch Car Service mají k dispozici nejnovější diagnostická zařízení a digitální informační systémy. Tato ideální kombinace zajišťuje systematickou diagnostiku vozidel a kvalifikované opravy.

: Mechanik s diagnostickým zařízením

Výhody pro vás:

  • Využijte výhod rychlé a přesné diagnostiky závad.
  • Ušetřete čas a peníze rychlou a účinnou opravou.

Neustálé školení nám poskytuje aktuální informace

S ohledem na současné "počítače na kolech" je velmi důležité, aby všichni zaměstnanci autoservisu rozuměli komplexním moderním automobilovým technologiím. Naši techničtí pracovníci si užívají výjimečnosti společnosti Bosch.

Mateřská společnost dodává autoservisům sítě Bosch Car Service rozsáhlé inovativní technologie automobilových systémů a zajišťuje nezbytné odborné školení a pokyny. Praktická školení s nejmodernějším testovacím zařízením umožňují našim pracovníkům autoservisu získat znalosti, které potřebují, aby si poradili s jakoukoli výzvou - nejen teď, ale i v budoucnu.

Nad rámec technologické odbornosti také učíme naše zaměstnance, jak se co nejlépe vypořádat s požadavky našich zákazníků tak, abychom dokázali naplnit naše jedinečné servisní sliby.

: Výcvik skupiny v rozhovoru

Výhody pro vás:

  • Užijte si opravu výborně vyškolenými automobilovými odborníky.
  • Využijte náš pozitivní postoj k servisu.

Naše strategie záruky kvality zajišťuje konstantní zlepšování

Externí odborníci pravidelně kontrolují naše standardy kvality a postupy. Poté přijmeme nezbytná opatření tak, aby bylo zajištěno naše neustálé zlepšování. Další formou kontroly jsou předem neohlášené servisní testy s připravenými vozy. Umožňují nám udržet vynikající kvalitu našich služeb a díky nim se nepřehlédne žádná závada vozidla.

Autoservis Bosch Car ServiceVýhody pro vás:

  • Můžete se spolehnout na špičkovou kvalitu služeb jak u prohlídek vozidla dle specifikací výrobce, tak i na profesionální diagnostiku vozidla.
  • Můžete počítat s našimi dlouholetými zkušenostmi a věnování se přáním zákazníků.

Vítejte ve svém Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17 000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Sklenář Auto - Bosch Car Service - K Pile 924, 339 01 Klatovy, tel.: +420 603 848 985. © 2019, všechna práva vyhrazena.