Vše pro Vaše auto
CZ / EN / DE

Bosch Car Service  |   O nás

Bosch Car Service  |  O nás

Bosch Car Service: Speciální služby

Přizpůsobená řešení pro všechny požadavky

Jsme schopni nabídnout na míru šité flexibilní služby. S vozidlem můžete přijet kdykoliv přes den. Během doby opravy můžete používat náhradní vozidlo. Můžeme si váš vůz odvézt a přistavit jej zpět, kamkoli budete chtít. V případě potřeby můžeme také zorganizovat odtah vozidla. S bezplatnou servisní knížkou můžete sledovat všechny důležité termíny.

Vždy připraven pomoci


Přímý příjem: Nabízíme odborné poradenství a jasná vysvětlení

Přímý příjem: Nabízíme odborné poradenství a jasná vysvětlení

Jakmile přijmeme vaši objednávku, rádi s vámi projednáme pracnost a vše vysvětlíme na vozidle. Od začátku víte, co a proč zamýšlíme, a kolik vás to bude stát. Naše služba přímého příjmu vám hned od začátku nabízí svoji kvalifikovanou a jasnou pomoc.

 


Náhradní vozidlo: Díky nám nikdy nesjedete z cesty

Náhradní vozidlo: Díky nám nikdy nesjedete z cesty

Můžete také využit jedno z našich cenově výhodných náhradních vozidel. Zatímco pracujeme na vašem voze, můžete pokračovat v jízdě za rozumnou cenu nebo v rámci pojištění.

 


Služba vyzvednutí vozidla: Rádi k vám přijedeme

Služba vyzvednutí vozidla: Rádi k vám přijedeme

Pokud nejste schopni přijet s vozidlem sami, s radostí k vám přijedeme. Na vyžádání vaše vozidlo vyzvedneme a jakmile bude práce hotova, dovezeme jej zpět. Tato služba je samozřejmě k dispozici také jen jednosměrně.

 


Odtahová služba: Můžete to nechat na nás

Odtahová služba: Můžete to nechat na nás

Po poruše nebo havárii můžeme také zajistit opravu vašeho vozidla. Můžete se spolehnout na naši bezpečnou přepravu do autoservisu sítě Bosch Car Service dle vaší volby.

 


Servisní knížka: Vždy vás průběžně informujeme

Servisní knížka: Vždy vás průběžně informujeme

Díky naší servisní knížce zdarma máte neustále přehled o tom, kdy vaše vozidlo potřebuje servis a prohlídku. Abyste nikdy nepropásli žádný důležitý termín.

Vaše servisní knížka obsahuje záznamy také o všech provedených pracích, jako jsou např. kontroly vozidla, výměny oleje, pravidelné technické kontroly nebo měření emisí. Vždy máte ve všem přehled. A když chcete prodat své auto, poslouží vám servisní knížka Bosch Car Service jako důvěryhodný záznam o pravidelné údržbě.

Vítejte ve svém Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17 000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Sklenář Auto - Bosch Car Service - K Pile 924, 339 01 Klatovy, tel.: +420 603 848 985. © 2019, všechna práva vyhrazena.