Vše pro Vaše auto
CZ / EN / DE

Bosch Car Service  |   O nás

Bosch Car Service  |  O nás

Bosch Car Service: Pravidla kvalitních služeb

Bosch Car Service

Naše služby přinášejí značné výhody

Spokojenost zákazníků je měřítkem našeho úspěchu. Našimi službami se zavazujeme najít vždy to nejlepší řešení na jakýkoli problém. Vždy se můžete spolehnout na špičkovou kvalitu a široký rozsah služeb. Objevte náš servisní koncept: Spravedlivý a rozumný, důvěryhodný a spolehlivý, osobní a přizpůsobený.

Využijte výhod našeho prvotřídního servisu


Vynikající kvalita

Vynikající kvalita

Bez ztráty záruky výrobce: Veškeré opravy a údržbu provádíme v souladu se specifikacemi výrobce tak, aby se na vozidlo vždy vztahovala plná záruka.

Profesionální služby: Všichni naši zaměstnanci jsou plně kvalifikovaní. Vždy používáme nejmodernější zařízení.

Originální náhradní díly: Používáme výhradně originální náhradní díly nebo náhradní díly nejvyšší kvality tak, aby bylo vždy zajištěno zachování hodnoty vašeho vozidla.

Svědomitost: O vaše vozidlo se dobře postaráme. A naše autoservisy vždy dodržují platné bezpečnostní a ekologické normy.


Rozsáhlé a komplexní

Rozsáhlé a komplexní

Vše, co vaše auto potřebuje: Provádíme údržbu, opravy a dodatečné montážní práce na vozidlech. Jsme schopni poskytnout odborné poradenství o všech aspektech vozu.

Úspora času: S vozidlem můžete přijet po krátkém ohlášení a opravu provedeme co nejrychleji tak, abyste nikdy nemuseli čekat déle, než je nutné.

Vždy na příjmu: Pomoc, kdykoliv je jí zapotřebí. Na naši rychlou a spolehlivou odtahovou službu se můžete spolehnout i mimo běžnou pracovní dobu. Využijte naše asistenční služby Bosch 24 hodin denně.

Mobilita: Díky nám nikdy nesjedete z cesty. Kdykoliv budete potřebovat, můžete použít náhradní vozidlo.


Spravedlivé a přiměřené

Spravedlivé a přiměřené

Odborné práce, transparentní náklady: Předem vám předložíme podrobný rozpis veškerých prací včetně časové náročnosti. Hned od počátku přesně víte, kolik vás bude práce stát.

Férový přístup k opravárenské práci: Vždy opravujeme jen to, co je skutečně nezbytné.

Vše zůstává pod kontrolou: Před započetím jakékoliv práce navíc problém vždy nejprve konzultujeme s vámi.

Sami si zkontrolujte: Veškeré demontované díly uchováváme pro případ, že byste se na ně chtěli při přebírání opraveného vozidla podívat.


Důvěryhodnost a spolehlivost

Důvěryhodnost a spolehlivost

Žádné zpoždění: Vždy dodržíme slíbené termíny.

Spolehlivost: Vždy přísně dodržujeme vše, na čem se dohodneme.

Kvalita a finální kontrola: Předtím, než vám vozidlo vrátíme, vždy probíhají zkušební jízdy.

Profesionální předání: Když si přijedete vyzvednout vaše vozidlo, tak vám kvalifikovaný člen našeho týmu vysvětlí provedené práce a fakturu.


Osobní a zavazující

Osobní a zavazující

Osobní služby: Vždy nasloucháme tomu, co máte na srdci, a vždy rádi poskytneme radu ohledně všeho, co je zapotřebí s vaším vozidlem udělat.

Plné odhodlání: Děláme vše, cokoliv můžeme pro vás a vaše vozidlo udělat. Můžete se spolehnout, že najdeme správné řešení dokonce i v nejvíce nepříjemných nebo neobvyklých případech.

Vítejte ve svém Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17 000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Sklenář Auto - Bosch Car Service - K Pile 924, 339 01 Klatovy, tel.: +420 603 848 985. © 2019, všechna práva vyhrazena.