Vše pro Vaše auto
CZ / EN / DE

Bosch Car Service  |   O nás

Bosch Car Service  |  O nás

Bosch Car Service: Bosch Car Service

Profesionální péče o automobily již od roku 1921

Pro vše, co vaše auto potřebuje

Bosch Car Service - správná adresa pro profesionální údržbu, opravy a dodatečné vybavení. Autoservisy sítě Bosch Car Service mají veškerou podporu společnosti Bosch, předního dodavatele do prvovýbavy. Naše servisní síť s více než 17 000 kvalifikovanými autoservisy je jedním z největších nezávislých světových řetězců.

Kompletní servis nabízí vynikající kvalitu s osobním přístupem

S naší komplexní nabídkou služeb můžeme vždy nabídnout našim zákazníkům jen to, co potřebují. Postaráme se o vozidla všech značek. Všechny autoservisy sítě Bosch Car Service musejí podstoupit systematický proces certifikace a jsou odhodlány neustále zlepšovat normy pro zajišťování kvality.


Věnujte důvěru nejpopulárnějšímu řetězci autoservisů

Jsme hrdí na to, že již řadu let jsou Bosch Car Service pravidelně voleny jako nejpopulárnější řetězec autoservisů. Naše filozofie je jasně vyjádřena našim slibem jedinečného servisu.

  • Špičková kvalita
  • Rozsáhlý a komplexní
  • Slušný a poctivý přístup
  • Důvěryhodnost a spolehlivost
  • Osobní a zavazující

Průkopnická technologie v automobilovém průmyslu pro zaručenou mobilitu

Průkopnická technologie v automobilovém průmyslu pro zaručenou mobilitu

Naše autoservisy jsou vybaveny moderními inovativními systémy diagnostiky k rychlému a přesnému zjištění zdroje problému. Podrobné opravárenské příručky poskytují našim pracovníkům veškeré technické informace, které potřebují. Můžete se spolehnout, že se vám od nás dostane rychlé odborné a cenově přijatelné údržby a opravy.


Bosch je jedním z předních světových výrobců automobilových dílů

Bosch je jedním z předních světových výrobců automobilových dílů

Společnost Bosch již více než 125 let investuje do budoucnosti mobility: Dělá vše čistě a ekonomicky, bezpečně, pohodlně a komfortně. Svou spolehlivostí a inovativním přístupem je společnost Bosch uznávaným dodavatelem dílů do automobilového průmyslu po celém světě. Bosch Group provází vozidlo po celou dobu jeho životního cyklu - od výzkumu a vývoje až po výrobu a odbornou péči v Bosch Car Service.

[Odkaz na domovskou stránku Bosch Group]


Dawn a Roger Ayres, majitelé autoservisu Bosch Car Service ve Velké Británii

Služby šité na míru od týmu, který zná své zákazníky a opravdu se o ně stará - to se lidem na nás líbí.

Dawn a Roger Ayres, majitelé autoservisu Bosch Car Service ve Velké Británii


Objevte pro sebe, v čem se liší Bosch Car Service

kouzlo

BCS kouzlo 30"

[Odkaz na video] (MP4, 13,9 MB)


Vychutnejte si sledování dalších videí na YouTube

[Odkaz na YouTube kanál Bosch Car Service]

Vítejte ve svém Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17 000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Sklenář Auto - Bosch Car Service - K Pile 924, 339 01 Klatovy, tel.: +420 603 848 985. © 2019, všechna práva vyhrazena.